Obserwatorzy

niedziela, 17 maja 2026

A na chłodne poranki...🤔🌷

 Robi się coraz cieplej, ale rano najlepiej narzucić coś cieplutkiego na siebie 🤔. Wieczorami tym bardziej😁.


Włóczka od jakiegoś czasu zalegała mi w komodzie, ciągle nie miałam na nią pomysłu, aż córka stwierdziła, że przydałby się Jej taki zwyklak do otulania🤔. Więc powstał 🙂.




Czy na prawej, czy na lewej stronie wzór wygląda ciekawie, więc tak zszyłam sweterek żeby był dwustronny😁.




Kolory akurat na wiosnę😁.

A w kąciku czytelniczym:


Ciężko jest zapomnieć o swoim poprzednim życiu, o złych wyborach, ale silna wola i pomoc przyjaciół pomaga uwierzyć w siebie 

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie Wszystkich do mnie, do miłego 👋 😘 ❤️ 🍀.

Małgosia.

1 komentarz: