Obserwatorzy

niedziela, 11 sierpnia 2019

Woreczek bieliźniany nr 26 awangardowy.

Jednak są moją pasją, uwielbiam je haftować, a zwłaszcza dobierać wzory do charakteru lub upodobań nowych właścicielek:).
Oto kolejny dla pewnej przebojowej Anki:Nie wiem, czy dobrze dobrałam nazwę dla tego woreczka, ale tak mi się skojarzyło. W XXI wieku to nie nowość, ale 100 lat temu takim wyglądem kobiety szokowały towarzystwo. Były za bardzo wyzwolone i ich wnuczki doczekały takich czasów, że takim wyglądem też mogą zaszokować, ale jedynie na balu przebierańców)). A ja mam sentyment do kapeluszy, długich rękawiczek, odpuszczę sobie długą fifkę z papierosem, bo nigdy nie paliłam, ale potrzymać w ręce dla szpanu, dlaczego nie:))).Wiem, że nowej właścicielce bardzo spodobał się woreczek z hafcikiem.


Jak w każdym koronkowe wykończenie.


Zapakowany i gotowy do drogi:).

W cyklu prezentowym: moja córcia zażyczyła sobie na urodziny chustę w ważki, więc zakupiłam włóczkę i szydełko poszło w ruch:


Mam nadzieję, że do listopada zdążę:)).

W ramach przerywnika książka:


Książka o życiu i przeżywaniu, nie ma na to reguł, każdy z nas żyje po swojemu.

Cudownie zaczął mi się poranek, cisza, spokój, błękitne niebo, słoneczko, tylko od czasu do czasu zagruchają moje dzikie gołębie, niedzielo trwaj...

Wracam na ziemię, obiad, może jakieś ciasto i przygotowywania do nowego tygodnia:).

Życzę Wszystkim cudownej niedzieli i udanego tygodnia:).

Małgosia.

5 komentarzy:

 1. Cudny,jak każdy poprzedni:)
  Buziaczki Małgoś:)
  Spokojnego tygodnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Twoje woreczki . Ten motyw jest rewelacyjny . Chusta w ważki pomysłowa i piękny kolor , uwielbiam wszystkie wrzosy i fiolety. Pozdrawiam serdecznie 💝☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiekny woreczek ;) swietny haft do tego dobralas :)

  OdpowiedzUsuń