Obserwatorzy

niedziela, 9 lutego 2020

Na nowy czas...

Przychodzi taki czas gdy zmieniamy swoje życie, zaczynamy nową przygodę:).
Nowy rozdział zaczyna moja koleżanka z pracy, świat zawirował i nadeszły zmiany, inna praca, inny dom, inny kraj...
Postanowiłam podarować coś na nowe miejsce, a wiem, że podoba Jej się to co robię:Najpierw pomyślałam o ptaszkach, bo przecież wiosna za chwilę i jest wiele miejsc w domu żeby je zawiesić.


Dając tło stają się bardziej wyraziste.
Jak wiosna to i święta, więc:


Taki mały akcenciki, niby nic, a oko nacieszy😁.


Prezent wręczony, mam nadzieję, że będzie wywoływał uśmiech na twarzy i budził dobre wspomnienia.
Mam w planie zrobienie jeszcze kilku takich zawieszek, ale to za jakiś czas, bo muszę dojść do siebie po grypie, coraz gorzej to znoszę.

Także mało przybyło w moim domku, po prostu nie miałem na to siły:
Nawet czytanie nie sprawiało mi radości, bo trochę ciężko czytać załzawionymi oczyma przy akompaniamencie kichania i kaszlania, ale nie odpuściłam:


Książka z prawdziwą zimą, odrobiną magi, wilkami i szalonymi przygodami głównej bohaterki. Świetna lektura na czas choroby.

Muszę się zmobilizować i powoli przygotować do powrotu do pracy, dobrze, że dzisiaj taki słoneczny dzień, przyjemniej wracać do zdrowia.
Życzę Wszystkim dużo zdrowia i cudownej niedzieli🤗❤️❤️

Małgosia.

2 komentarze:

  1. Fajnie mieć taką koleżanke :) prezencik na nowy rozdział w życiu jest fantastyczny :) Zdrówka życzę i kolejnych krzyżyków na obrazie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zawieszki Małgosiu przygotowałaś . U nas też było chorobowo , lecz wszystko już wróciło do normy . Zdrowia życzę i pozdrawiam cieplutko 💖💖💖💖💖💖

    OdpowiedzUsuń