Obserwatorzy

piątek, 5 lutego 2016

Wykańczalnia...

Mam mocne postanowienie, że zakończę, jak najwięcej prac rozpoczętych dawno, dawno temu. Tylko nie wiem, jak długo wytrwam w tym postanowieniu, bo coraz nowsze pomysły kłębią mi się w głowie:).
Na pierwszy rzut poszedł biały kocyk dla małej damy:Jeszcze tylko koronka dookoła i będzie finał, nie skończyłam szydełkowego kocyka, a już zaczęłam kolejny na drutach:

Z tym będzie problem, bo chwilowo nie ma tej konkretnej włóczki w mojej pasmanterii, mam nadzieję, że jak już będzie to nie zawiedzie mnie wena i go szybko skończę:)).
W moich zakamarkach jest sporo rozpoczętych prac, które tęsknią za ich zakończeniem, jedną z nich jest zielony sweter dla mojej córci:
Już ma tył, rękawy, a nawet 3/4 przodu, więc skończenie jego to chwila na którą ciągle nie mam czasu, ale postanowienie jest i następny staje w kolejce.
Późną jesienią rozpoczęłam kolejny sweter:
Tutaj także są postępy: tył do pach (będzie miał ozdobny karczek), rękaw do połowy, a reszta czeka, aż uporam się z kocykiem i zielonym:).
To było wełniście, ale także mam zaległości z krzyżykami:
Jakiś czas temu zaczęłam haftować bieżnik ( 2 metry  haftu ), a do tego są w planie jeszcze 4 serwetki, więc front robót zapewniony:).
Na koniec zostawiłam sobie mój domek, tak wyglądał na koniec roku:

A tak na koniec stycznia:

Pomalutku przybywa krzyżyków i kolorów. Pod koniec miesiąca jadę dokupić następną partię muliny, więc na koniec lutego będę mogła się pochwalić kolejnym osiągnięciem w dzierganiu:).
Wiem, że ostatnimi czasy zaniedbałam bloga i prawie wcale nie zaglądałam na Wasze blogi, ale obiecuję się poprawić.
Na dzisiaj tyle, bo czeka mnie sobota i niedziela w pracy, więc muszę się do tego przygotować:).
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i serdecznie:).
Małgosia.7 komentarzy:

 1. Nazbierało się tego... ale pomału i do przodu będą pokończone wszystkie prace... kocyki śliczne reszta zresztą też... Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo prac masz do skończenia . Podziwiam ostatni haft krzyżykowy , tylw kolorów . Kocyki będą super !!!! Pozdrawiam Małgosiu ciepło !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. no nieźle Ci idzie, sporo masz tych rozpoczętych prac

  OdpowiedzUsuń
 4. To mchyba każdy z nas tak ma,że rozpoczyna kilka prac i nie wie na której się skupić.Życzę powodzenia:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. O matko, ten domek będzie jak malowany!

  OdpowiedzUsuń