Obserwatorzy

niedziela, 28 czerwca 2026

Słoneczne siostry☀️

 Może nie na takie skwary, ale bluzeczka z buckli bawełnianej przyda się w ciepłe dni🤔. Tym razem powstały dwie w różnych rozmiarach:


Do ich przedstawienia udało mi się namówić dwie cudowne dziewczyny😁:










Na końcu załapała się Zosia😁:





Kolejne bluzeczki już wskoczyły na druty😁.

A między bluzeczkami czytam:


Wakacyjne miejsce dla jednych, dla innych wymarzone miejsce do życia❤️.

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie Wszystkich do mnie zaglądających, do miłego 👋 😘 ❤️.

Małgosia.

niedziela, 21 czerwca 2026

Letnia bluzeczka☀️

 Zaczęły się upały, więc na druty wpadło coś lekkiego, mieszanka bawełny, lnu i akrylu:



Zrobiona prosto, część prawe oczka, część lewe i odrobina ażuru.

W chłodniejsze dni może być kamizelką:






W ciepłe dni ciężko robić z włóczki, więc zostaje czytanie:



Seria kryminalna polecona przez kuzynkę Iwonkę, super się czyta, już zaczęłam kolejne części 😁.

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie Wszystkich do mnie zaglądających, do miłego 👋 😘 ❤️ 🍀.

Małgosia.

niedziela, 14 czerwca 2026

Miodowe wariacje 🧡

 Chociaż zbliża się lato, to u mnie przygotowania do chłodów idą pełną parą:


Zbiera się zapasik w ciepłych miodowych odcieniach:















Będzie czym się otulić w chłodne dni😁.

A w międzyczasie czytam:


Siła kobiet jest wielka, pomimo trudów i przeciwności potrafią osiągnąć swoje cele❤️.

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie Wszystkich do mnie zaglądających, do miłego 👋 😘 ❤️ 🍀.

Małgosia.

niedziela, 7 czerwca 2026

Do lata, do lata...☀️

 Lato za chwilę, a pogoda różna, wtedy najlepiej mieć pod ręką lekki sweterek:





Niby nic, a jednak odrobinę osłoni😁.



Bawełniana buckla na swoje uroki😁.

A między oczkami:




Gdańsk otulony zimą, jarmark bożonarodzeniowy i siostry Orłowskie znajdujące miłość ❤️.

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie Wszystkich do mnie zaglądających, do miłego 👋 😘 ❤️ 🍀.

Małgosia.

niedziela, 31 maja 2026

Majowe kwiatki🌷🌷🌷

 To ostatni dzień mają, ale kwiatów nigdy za wiele, tym razem zawitały na torebkę dla strojnisi:


Czasami potrzebny przerywnik, a wtedy wychodzi coś małego😁:




Ja zrobiłam część, resztę doszyła moja koleżanka Agnieszka 😁:




Owocną współpraca zakończona, torebeczka wylądowała na bazarku i zostanie zlicytowana na pomoc kotom 😺❤️.

Dla równowagi czytanie😁:



Dwu częściowa przygoda z komisarzem Franciszkiem i jego partnerką Mają.

Super kryminał na wakacje, trzyma w napięciu do ostatniego zdania.

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie Wszystkich do mnie zaglądających, do miłego 👋 😘 ❤️ 🍀.

Małgosia.